Láska mezi norskými kapkami deště

15/03/2020

Pro párový fotky šla bych světa kraj

Moje hledání párů na focení nezná hranic a to doslova! Už jsem se o tom v několika postech rozepisovala (pár z Camrbidge a pár v Berlíně), tak tady máme další storku.

Čechy najdeš všude. A Poláky taky.

Abych našla pár v Tromso, severonorském městě, kam jsem v létě letěla navštívit kamarádku, začala jsem pátrat klasicky. Zkoušela jsem to nejdřív přes Instagram, označení lokace a hashtagy, dokonce jsem oslovila i lokální profily jako Visit Tromso apod., ale bez úspěchu. Tak jsem přešla na Facebook, zadala do vyhledávače slovo “tromso” a označila hledání skupin. A ejhle, co tam nenajdu jako první dvě: “Turyści Tromso” a “Polacy w Tromsø”. Musela jsem se vážně smát, protože o Polácích je prostě známo, že jsou ÚPLNĚ VŠUDE. Už ani nevím, jestli jsem se do skupin pokoušela přidat nebo ne. Každopádně jsem našla skupinu s mezinárodními studenty, které nešéfoval nikdo jiný, než Češka.

Od Češky k Brazilce a Italovi

České správkyni skupiny jsem vysvětlila situaci, ve skupině dokonce napsala inzerát, ale celkem logicky se mi ozývali jen jednotlivci. Jenže o focení jednotlivců jsem zájem neměla. Tak jsem nakonec českou spojku využila a zeptala se, zda nezná nějaký pár, který by se nechal vyfotit. A ona přesně věděla, kdo by měl zájem.

Jako staří známí

Spojila jsem se se Sarah, které se nápad moc líbil. V den focení pršelo, což mě docela mrzelo, ale zase jsme měli štěstí. V době, kdy jsme měli fotit, se počasí trošku umoudřilo a na chvíli pršet přestalo. Se Sarah jsme se sešly o trochu dřív a začaly si povídat. Bylo to vážně skvělý, měla jsem pocit, jako kdybychom se znaly léta. Později dorazil i Ale, prohodili jsme pár slov a vyrazili do ulic. Tihle dva byli naprosto dokonalí, úplná přirozenost. Hrozně mě fascinuje, jak se dokázali uvolnit před člověkem, kterého nikdy neviděli! Já si to náramně užila a myslím, že tihle dva taky 🖤 A příště je vezmu i s jejich malým synátorem.

Sharing is caring! ♥