My táhnem rovnou cestou do Berlína

15/03/2020
Kadaň musíš milovat

V jedný písničce od Kabátů se zpívá: “My táhnem rovnou cestou do Kadaně.” Yes! Kadaň je moje rodný město a nedám na něj dopustit! Ráda se do Kadaně vracím  ještě radši se potkávám s mými nejoblíbenějšími kadaňskými lidmi.

Stehlíkovic musíš taky milovat

Jedny z nich tvoří pár Stehlíkovic – Péťa a Verunka. K Verunce jsem mnoho let chodívala na vlasy a Péťa je v našem hoodu věhlasný bavič, moderátor a DJ v jednom. Nikdo mu neřekne jinak než Píďan a jeho humor je nebezpečně nakažlivý!

Jak najít modely v Berlíně?

Je docela s podivem, že páry fotím víc v zahraničí než v Čechách 😅 S kamarádem Péťou Kotrlíkem jsme plánovali výlet do Berlína a protože oba fotíme, přišlo nám, že by bylo fajn mít s sebou nějaké fotoobjekty. Tak jsme vyhlásili, kdo by měl zájem se připojit a tady Píďan se během sekundy ozval, že vyveze ženu a pofotíme! No tak paráda!

Photowalk in da Berlin

Foto procházka byla docela vyčerpávající, přeci jen všechny zajímavé body leží jak na potvoru daleko od sebe. Ale měli jsme štěstí, slunce svítilo a my si tam mohli více pohrát se světlem a stínem a nakonec se dočkali i nějaký tý “zlatý hodinky”.

Sharing is caring! ♥