Venčili jsme divou zvěř v Krušných horách

15/03/2020
My dvě z gymplu

Štěpánku znám z gymplu a mám s ní docela zajímavou storku. Během školních let jsme se spolu bavily, ale nikdy jsme nebyly úplné BFF. A jak šel čas, každá jsme šly svým směrem, Štěpka navíc nebyla ten typ, co sype na Facebook první poslední. No sem tam vypustila něco s Amsterdamem. Nejdřív se to týkalo dovolenky, postupem času už ani nevím o čem její posty byly, ale vždycky tam byl Amsterdam.

Život je jen náhoda. Nebo ne?

A pak se stala ta náhoda. Měla jsem letět do Amsterdamu s kamarádkami z Erasmu a zas na mě vyskočilo něco se Štěpkou a Amsterdamem, tentokrát to vypadalo, že tam pracuje. Tak jí píšu a z ní vypadne, že si tam s přítelem otevřeli čajovnu! Tak to jsem fakt čuměla. Navíc to bylo vážně štěstí, že na mě ten post vykouknul těsně před naší cestou do Amstru. Štěpánku jsme samozřejmě navštívily, čajovna byla naprosto boží! Potkala jsem i Kubu a dozvěděla se, že už jsou několik let zasnoubení, ale že na vdavky ještě nějak nebyl čas.

Jdeme fotit, zvíře s sebou!

Tak ten čas přišel v září 2019. Štěpánka s Kubou ale projevili zájem o předsvatební fotky s jejich adoptovanou fenkou Bejby a to jsem nemohla odmítnout. Skoro jsem u toho chytila klíště, ale s tím se v horách musí počítat! Jsem moc ráda, že když už se vydám do mých rodných končin, tak mám za humny Krušné hory. Fotí se tam jedna báseň, ale to ostatně asi v každých horách.

mm

mm

   

 

Sharing is caring! ♥