Hledala jsem lásku v Cambridge

15/03/2020
Proč na cestách fotit památky, když můžu fotit lidi?

Poslední léta mě už tolik nebaví dělat klasický turistický fotky. Tak jsem si řekla, že když už někam pojedu, zkusím najít nějaký milý pár, se kterým bych si ten výlet užila trošku jinak a nafotila párové fotky na místech, kde by se mi to běžně nepoštěstilo.

Hledej šmudlo

No a teď přichází ta část, jak má člověk vypátrat zamilovaný pár v místě, kde nikoho nezná? Ono je to vlastně snadné. Hned po Polácích jsme nejspíš národem, který je VŠUDE! Tak jsem si jednoduše na Facebooku našla skupinu Češi a Slováci v Cambridge, požádala o přijetí a nahodila inzerát. O zájemce nouze nebyla a já si vybrala Natálku s Tomem, protože mi byli nejvíc sympatičtí.

Zraněná ruka? Nevadí!

Chudák Naty ale den před focením spadla na kole a měla trochu pochroumanou ruku. Nemohla s ní pořádně hýbat, no nicméně i s tímto handicapem se nám to docela povedlo!

Přeturistováno

Cambridge je krásné město, i když musím přiznat, že víc se mi líbilo v Oxfordu. My se do Cambridge vydali v době turistické sezóny a to množství turistů bylo nesmírně vyčerpávající. Ale i tak jsem si to užila, Anglie má co nabídnout. A Češi žijící v ní taky!

Sharing is caring! ♥