Kdo hledá, lásku v industriálu najde

01/06/2020

Znáte to, jak chodíte na stejné místo roky a jednoho dne přijdete na to, že se jedná o naprosto geniální fotolokaci? Věřím, že takové myšlenky vás běžně napadají, koho ne, že jo. Proto jsem ráda, že jsem při jedné procházce prozřela a pochopila, že zadní část areálu bývalých kasáren v Kadani je úžasným industriálním prostředím pro focení.

Maloměsto máme rádi

Ačkoliv by se mnou mnoho lidí nesouhlasilo, na své rodné Kadani mám nejradši, že je to malé město, kde znám hromadu lidí. Proto nebylo dvakrát těžké vymyslet, který pár oslovím na nafocení svého prvního mini svatebního editoriálu. Píďan s Verunkou patří k mým oblíbeným Kadaňákům. Píďan je neuvěřitelný bavič a DJ, se kterým je každá svatba nekonečná jízda, Verunka má zase zlaté ruce, kterými kouzlí s našimi vlasy. Loni jsme spolu fotili v Berlíně párové fotky, tak jsem si říkala, že by to chtělo posunout na další úroveň!

Svatba na pátek 13.? Proč ne!

Totiž, Píďan s Verunkou tvoří pár už pěkně dlouho, no své ano si řekli až mnoho let poté, co se jim narodila dcera Laura. A protože svatba nemohla být obyčejná, vzali se v květnu a ještě v pátek 13.! “Je to rebel,” jak by řekl Petr Nárožný. Jenže tehdá nevěnovali moc času svatebním fotkám, takže si pojďme říct, že díky našemu editoriálu se jich dočkali! Ach nebe, jsem dojatá!

Přijeli na nás strážníci

A aby ani naše focení nebyla nuda, přijeli na nás městští strážníci, protože se nám při focení povedlo zatahat za kliku malé pracovní buňky, která byla evidentně napojená na nějaký alarm. Takoví výtržníci!

A ta kytka. Ta je boží, co?

A abych nezapomněla. Líbí se vám květina? Tu měla na starost moje maminka Jana, jejíž tvorbu omrkněte na Facebooku pod názvem Pěkný kvítko!

Sharing is caring! ♥