Jednu svatbu plnou momentek, prosím

04/03/2020

Svatba je o momentkách, ne o pózování

Anetka s Radkem měli o svojí svatbě jasnou představu – pořádná jízda při který se nezastavuje, žádná zastávka jménem “Kristýnko, tady se postav vedle nevěsty a pěkně se usměj na paní fotografku” ani “Jak novomanžel a novomanželka, běhajíc před fotografem na palouku, zpečetili svůj svatební den”. Jediný pravidlo spočívalo ve velkém množství momentek, které paměťové karty povolí (a že ty karty jich povolí dost).

Trend momentkových svateb se šíří jako lavina

Musím říct, že to byla příjemná změna. Co jsem tak postřehla ve fotografických kuloárech, tenhle trend se začíná šířit. Ač se zdá, že je svatební den dostatečně dlouhý, chyba lávky, večer si uvědomíte, s kolika lidmi jste si nestihli pořádně popovídat, zatančit či zakřepčit, tudíž oprostit se od zajetých momentů foto-svatebních je určitě výhra. Nechci tím říct, že fotit skupinové a párové fotky je špatně, to rozhodně ne, ale možná je větší sranda vystavit si fotku, jak tančíte s tetou Milenou, anebo jak se brácha dojal u obřadu.

Láska v Únětickém pivovaru

Svatební fotky jsou zachyceny v Únětickém pivovaru, kde vládla pohoda a při tanečních kreacích zazněli i Rammsteini. Na svatbu s Anetkou a Radkem ráda vzpomínám, tihle dva si ji dokázali užít přesně podle svých představ!

Sharing is caring! ♥