Dokonalej svatební koktejl

07/01/2021

Ze sídliště do stodoly

Ach nebe, to je vždycky radosti, když fotím svatbu ve stodole a navíc s lidmi, které znám. Svatba najednou získá úplně jinou atmosféru. Vím přesně, kdo je kdo, nemusím se bát, že se dopustím nějakého faux-pas, kdy zaměním maminku za babičku (tohle se naštěstí nestalo mně, ale jedné vizážistce na jiné svatbě) a taky můžu tu a tam hodit řeč se známou tváří. Na svatbě se známými se jednoduše cítíte jako doma. A pokud zrovna hraje i můj oblíbený DJ, tak to je hotová extáze.

Ach ty statky

Kuba se Simí si pro svatbu vybrali Hostinec Na statku, místo, které považuji za jedno z nejlepších pro svatební veselí. Uzavřené prostředí nabízí soukromí, děti se vám nikam nezatoulají, navíc vás obklopuje zeleň, úžasná péče paní majitelky a božské jídlo.

Slzy dojetí, podvazek s piňďourem, striptýz svědka a hromady rýže

Řekla bych, že tahle svatba měla jednoduše všechno, aby se na ni jen tak nezapomnělo. Ani na chvíli jsem z nikoho necítila nervozitu, ani na chvíli nenastala chvíle (tady jsem se ale nějak zachvílovala), kdy by zábava stála. Zörklerovic si jednoduše namíchali svatební koktejl, jehož jednotlivé složky do sebe dokonale zapadly.

 

Díky, že jsem tam mohla být s vámi. ♥

 

SHARING IS CARING ♥

TAGS