Nejvysmátější novomanželé pod sluncem… a duhou

09/01/2021

Změny počasí nám hrály do noty

Tak tenhle nadpis teď padnul jako zadek na hrnek. Nejenže se během svatebního dne Izabely a Martina vystřídalo několik stavů počasí, ke všemu je Izabela flétnistka! Nutno říct, že pro fotografa byla zrovna tahle proměnlivost počasí k prospěchu. Během obřadu zataženo a krásné rozptýlené světlo. Při focení párovek jsme zase použili průhledné deštníky, no a na závěr dne jsme se dočkali i západu slunce. Jaká idylka!

Jó fotbálek

Ve chvílích, kdy zrovna nepršelo, se část svatebčanů rozhodla zahrát si fotbálek. Tuším, že děti někde objevily míč a už to jelo. Spontánní akce jsou na svatbách skvělé. Kdyby snoubenci tušili, že k této kratochvíli dojde, určitě by si nemuseli lámat hlavu s programem. Navíc mě neskutečně bavili nejen hráči samotní, ale i fanouškovská základna, která se utvořila poblíž hrací plochy. To nadšení a odhodlání podpořit každý gól aplausem a točením oděvů nad hlavou, ten duch!

Příjmení Svoboda je zlatým dolem pro kreativitu

Když jsem se po svatbě ptala Svobodových, zda chtějí do fotoknihy přidat nějaký text, fantazii se meze nekladly. Svědkyně vymyslela sérii žertovných textíků, ve kterých jméno Svoboda nemohlo chybět. Byla by velká škoda se o ně nepodělit!

Nejdůležitější je pro mě Svoboda

V manželství chci Svobodu

Včera svobodná, dnes Svobodová

Vyměním svobodu za Svobodu

Neloučím se se Svobodou

 

SHARING IS CARING ♥

TAGS