NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

ŠUPKY DUPKY SMĚREM DOLŮ

Bydlím v Praze a pocházím z Kadaně, ze severozápadních Čech.

Kde se nacházíš?

Na svatbách trávím minimálně 6 hodin a maximálně 12 hodin. Samotné obřady již nějakou dobu nefotím.

Jak dlouho býváš na svatbě?

Pořádně se obléct a na počasí se vykašlat! Důležitý je pamatovat na to, že den trávíte se svými nejbližšími, čeká vás hromada dobrého jídla a pití a boží večerní zábava!

Co dělat v případě špatného počasí?

Děláš předsvatební focení?

Dělám a ráda! Při předsvatebním focení se lépe poznáme, pochopíte, jakým stylem s vámi budu pracovat, ale především zjistíte, že párové focení je naprostá pohoda a žádná mučírna! Chci, abyste si z focení odnesli veselé a pozitivní vzpomínky, na fotky se dívali s radostí a na svatbě si při párovém focení připadali už jako naprostí profesionálové! Předsvatební focení jednoduše funguje jako skvělá generálka bez kapky stresu, ale se záplavou pohody.

Možná tomu neuvěříte, ale třeba i 15 minut. Vážně! Nepřijde mi šťastné tahat novomanžele ze svatby na příliš dlouho, hnát se za dokonalou fotkou a nechat si unikat samotnou svatbu. A pokud párové fotky nechcete vůbec, nic se neděje! Udělám vám spoustu momentek z obřadu, prvního tance a všech dalších svatebních momentů.

Jak dlouho zabere párové focení při svatbě? A je opravdu nutné?

Do 3 týdnů od svatby vám zašlu online galerii, kterou budete moci sdílet se všemi blízkými. Následně zpracuji fotoknihu, po vašem schválení ji spolu s tištěnými fotkami pošlu na výrobu a do 2 měsíců se dočkáte celého fotobalíčku.

Kdy fotky dostaneme?

Jak probíhá rezervace?

Jednoduše mě kontaktujete a pokud budu mít volný termín, domluvíme si osobní schůzku! Moc ráda vás poznám a dozvím se všechno o vašich svatebních představách. Následně vás poprosím o zaplacení zálohy, která činí 50 % ceny focení, a budu se těšit na váš den D!

Dokud nebudu připoutaná na nemocniční lůžko, počítejte se mnou. A kdybych opravdu nemohla, znám hromadu super kolegů, kteří vaši svatbu zachytí přesně podle vašich představ.

Co když nebudeš moci kvůli nemoci?

A pane učiteli, hoří hovno?

Jednou provždy nehoří! ♥

Zajímá vás ještě něco? Tak pište co "hrdlo" ráčí.

a já vám ráda odpovím :)