Svatební floristika & dekorace

Square

pěkný kvítko je vám k službám

Svatební den patří k jednomu z nejdůležitějších dní v našich životech. Květiny a výzdoba svatebního dne má stejný význam jako svatební fotky, video či svatební dort. Dotváří celkovou atmosféru svatby.

NENÍ JANA JAKO JANA

Dovolte “pěknému kvítku” postarat se o tuto sféru vašeho jedinečného dne. Svatební květinu i svatební výzdobu má na starosti Ing. Jana Hronská (jmenovkyně a maminka fotografky, které patří tato stránka), která má s tímto odvětvím bohaté zkušenosti. Jako zahradní architektka se rostlinám věnuje celý svůj život a ráda se s vámi podělí o svůj cit pro zeleň a design.

jak celé to designování probíhá?

Poté, co svatební floristku Janu kontaktujete, proběhne osobní setkání. Tam si vyslechne Vaši představu, povíte si důležité věci, které se květin a dekorace týkají. Vše probíhá formou příjemné diskuze, nikdo vás do ničeho netlačí. Ceny za výzdobu nejsou dopředu dané v nějakých balíčcích, důležité je přizpůsobit se vašemu rozpočtu, co od květin a výzdoby očekáváte, kolik peněz máte v plánu investovat, kolik za danou cenu můžete získat. Pokud vás tvorba pěknýho kvítka zaujme, bude probíhat pravidelná komunikace a ladění svatebních květin a výzdoby až na závěr dojde k samotné realizaci vašich představ na vaší svatbě.

kontakty na květiny

Sledujte pěkný kvítko alias svatební květiny a dekorace na facebookovém profilu pěkné kvítko.

Nechce se vám čekat? Volejte číslo č. 777 33 79 33 (raději v podvečer), nebo pište na email hronskaj@seznam.cz.

ukázky z tvorby

Prohlédněte si výběr svatebních dekorací a květin, které zkrášlily svatební den mnoha novomanželům!