Ahoj! Jana Hronská, těší mě!

Veličkosti. Co to je za výraz? No, normálně se používá maličkosti, že jo, jenže já měřím 174 cm, takže je tenhle termín trochu mimo maličkostní ligu. Navíc je dobrý vědět, že nefotím z podhledu, takže díky mojí výšce jsou automaticky vyřazený ošklivý fotky s dvojíma brada a tak ne?

Tak. Když už jsme si ujasnili výškové poměry, vraťme se tedy ke mně (protože na to tady čekáme, že ano). Cestu na svět jsem si našla v Kadani, ze které jsem se ale postupně přesídlila do Prahy. Mezitím jsem si odběhla na 2 semestry do polské Wrocławi a uch och, Wrocław považuju za jedno z nejkrásnějších měst, ve kterých jsem měla možnost býti a žíti (Poland stole my heart, for sure). Ano, hovořím i anglicky. Velký dík za to patří zahraničním seriálům a filmům. Jo a taky mým skvělým učitelům. Když už zmiňuji tu kinematografii, naprosto žeru Guardians of the Galaxy vol. II, Pulp Fiction, no a taky Pýchu a předsudek (ano, jsem Roman Tyčka). Jo a ještě bych přidala Stranger Things a Game of Thrones a tohle a támhlencto !STOP! Miluju českou kuchyni, ujíždím na popu, pomazlím všechny možné domácí mazlíčky, unáší mě moderní a fakt dobrej design (čehokoliv). Taky mám ráda dobře provedenou architekturu, ale především krajinářskou architekturu, kterou jsem 6 let studovala. Jak si to tady ale čtete, tak je asi jasný, že tímhle směrem se já nejspíš nevydám. Oh, a abych jako správnej uživatel Instagramu nezapomněla: miluju cestování.

Ve společnosti, kterou až tak neznám, dokážu být tichá a nenápadná, ale mezi svejma, to jsem celkem hlasitá, bláznivá, nerada dělám věci všedně (během cest se prostě nikdy nevyfotím nějak normálně, vždycky prostě no, jinak), mám ráda všecko dobře zorganizované, často se řídím svojí jasnou logikou. Jsem ale hodně trpělivá a tolerantní, ale především empatická.

Tak podtrženo sečteno, tohle jsem tak nějak v kostce já.

A právě celý tohle výše zmíněné vytváří tenhle bloňďatý balíček, který na svatbách dovede působit nenápadně, ale je si jistý vším, co dělá.